Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

“HARUN BAŞKAN ESNAFI İLE BERABER”

Ana Sayfa » anamenu » “HARUN BAŞKAN ESNAFI İLE BERABER”

Seydikemer Esnafı Başkan Harun Sağır’ın çalışmalarından memnun.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, odaya kayıtlı esnaf ziyaretlerini Alaçat Mahallesinde sürdürdü. Harun Sağır’ı karşısında gören Alaçat Mahallesi esnafları “Çalışmalarına böyle devam et. Seninle gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Seydikemer İlçesine Esnaf ve Sanatkârlar Odasını  kurmak için büyük çaba ve emek gösteren ardından da odaya başkan seçilen Harun Sağır, “Ben, her zaman esnafımın yanındayım” felsefesini uygulamaya devam ediyor.

Seydikemer ilçesinde merkezde bulunan esnaflarda dâhil, ilçeye bağlı 65 mahallede bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Harun Sağır’ın adresi Alaçat Mahallesi oldu. Alaçat Mahallesinde esnafları tek tek gezen ve hayırlı işler dileyen Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, esnaflar ile hasbihal ederek, esnafın dert ve sıkıntılarını dinledi. İlçedeki tüm esnafları tek tek ziyaret ederek onlarla hasbihal ettiğini söyleyen Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Çalışmalarımızın bugünkü bölümünü Alaçat Mahallesinde gerçekleştiriyorum. Burada bulunan esnaflarımızı ziyaret edip onlarla sohbet etme fırsatımız oldu. Bizim görevimiz her zaman esnafımızın yanında olmak. İlçemiz coğrafi yapısıyla her ne kadar çok dağınık olsa da, bunun bir mazeret olmadığını düşünüyor ve tüm esnafımıza ulaşmaya çalışıyorum. Bu ziyaretlerde esnafımızın sıkıntısını ve talepleri hakkında bilgi sahibi oluyorum. Böylelikle çalışmalarımızı bu sıkıntı ve talepler üzerinde yapıyorum” dedi.

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’ın Seydikemer ilçesine ve esnafına çok büyük bir kazanç olduğunu söyleyen Berber esnafı Saffet Güngör ise, “Allah başkanımızdan razı olsun. İyi ve kötü günümüzde her zaman yanımızda oluyor. Bu ziyaretleri ile bize moral ve motivasyon desteği veriyor. Kısa zamanda ilçemiz esnafına çok güzel hizmetler sağladı. Bu çalışmalarının devamını bekliyor, en iyisini de yapacağına inanıyoruz” dedi.