Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

ESNAF ODASI BAŞKANI SAĞIR, ESNAF ANNELERİ DUYGULANDIRDI

Ana Sayfa » anamenu » ESNAF ODASI BAŞKANI SAĞIR, ESNAF ANNELERİ DUYGULANDIRDI

Esnaf Odası Başkanı Sağır’ın Anneler Günü hediyesi, Esnaf Anneleri duygulandırdı.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, Anneler Günü nedeniyle Seydikemer’de mesleğine yıllarını vermiş bayan esnafların Anneler Günü’nü kutladı.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır Seydikemer’de rutin esnaf ziyaretlerinin yanı sıra özel günleri de kaçırmazken bu defa da Anneler Günü için sürpriz yaptı. Seydikemer’de her fırsatta Esnafların yanında olan Başkan Sağır Anneler Gününü de unutmayarak mesleğine yıllarını vermiş bayan esnafların Anneler Günü’nü kutladı.

Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır Seydikemer’de Esnaflık yapan bayanları ziyaretinde daha önceki ziyaretlerinde çektirdiği resimleri günün anısına hazırlatarak hediye etti.  Ziyaretten ve hediyeden duydukları memnuniyeti dile getirirken duygulu anlar yaşayan anneler Başkan Sağır’a teşekkür ettiler.  1966 yılında terzilik mesleğine başladığını söyleyen Bayan Terzisi Şöhret Demirci:  51 yıldır bu mesleği yapıyorum. Hem mesleğimi yapıp hem de annelik görevimi yaptım. Her zaman bizleri hatırlayarak ziyaret eden, oğlum gibi sevdiğim Harun Başkan bu özel günde de hediye getirdi. Bugün Anneler günü. Sanki kendi oğlan çocuklarımdan hediye gelmiş gibi çok duygulandım, çok sevindim. Teşekkür ederim. Allah Harun oğlumdan razı olsun. İnşallah her anneler gününü birlikte kutlarız, dedi.

Seydikemer’de yıllardır perde ve Mefruşat işi yapan Yasemin Kazan ise: Harun Başkanıma bu ince davranışından dolayı teşekkür ediyorum.  Her özel günlerimizi hatırlayarak bizleri ziyaret etmesi bizi çok memnun ediyor. Bu günde Anneler Günü için hediyesiyle birlikte gelerek ayrıca mutlu etti. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum, dedi.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır Anneleri ziyareti sırasında yaptığı açıklama da: Bugün benim için çok özel ve önemli bir gün. Mesleğini ve kutsal annelik görevini yıllardır birlikte sürdüren belli bir yaşın üzerinde ki esnaflarımızı ziyaret ederek günün anısına hediye verdik.  Odamız kurulduğu günden bu yana tüm esnaflarımızın özel günlerini hatırlayıp yanlarında olmaya özen gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz. Bugün ki ziyaretlerimizde esnaflarımızın bize karşı yaklaşımları beni oldukça duygulandırdı. Allah esnaflarımıza karşı bizleri mahcup etmesin. Onlar bizlere güç ve destek verdiği sürece bizlerde onlara hizmet etmeye ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Biz bu yola Başkan olmak için değil, onlara hizmetkâr olmak için çıktık, dedi.