Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİK

Ana Sayfa » Duyurular » BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİK

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETTİK

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odamızın öncülüğünde düzenlenen Ressam ve Heykeltıraş Ali Rıza Başarır’ın eserlerinden oluşan “Tarihi, Kültürel ve Doğal Zenginlikleriyle Seydikemer ” adlı resim ve heykel sergisindeki Bodrum Kalesine ait tablonun Bodrum’da kalması gerektiğini düşündüğüm için Oda Başkanı olarak Ressam Ali Rıza Başarır ile Bodrum Belediye Başkan Vekili Önder Batmaz’a bu anlamlı tabloyu hediye ettik. Bize ev sahipliği yapan Bodrum Belediyesine çok teşekkür ederim.

Bodrum Belediye Başkan Vekili Önder Batmaz ” Bu eşsiz Bodrum tablosunu Belediye Başkanımız Ahmet Aras adına teslim alıyorum. Bu sergi için üstad Ali Rıza Başarır ve Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır’a Bodrum halkı adına teşekkür ediyoruz. Bu sergi ilçemize de hareket getirdi. Ben halkımızın bu güzellikleri görmek için Seydikemer’e gitmelerini istiyorum.’ Dedi.

BODRUM’A TEŞEKKÜR ETMEYE  DEVAM EDİYORUZ

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odamızın öncülüğünde düzenlenen Ressam ve Heykeltıraş Ali Rıza Başarır’ın eserlerinden oluşan “Tarihi, Kültürel ve Doğal Zenginlikleriyle Seydikemer ” adlı resim ve heykel sergisindeki bir diğer tablosunu da Oda Başkanı olarak Ressam Ali Rıza Başarır ile Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ‘e tabloyu  armağan ettik. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olarak ‘’Sergi boyunca bizi yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen ve bize ev sahipliği yapan   Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez’e çok teşekkür ediyorum. Sizleri de Seydikemer ilçemizin güzelliklerini göremeye davet ediyorum.

Bodrum Kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdür Vekili Tayfun Selçuk ” Bu sergiye ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Seydikemer ilçesinin güzelliklerini yerli ve yabancı turistlerin görme fırsatının olduğu güzel bir sergi oldu. Bu sergi sayesinde Bodrum Kalemiz 10 gün boyunca en hareketli günlerini yaşadı. Ben emekleri için, Bodrum’da Seydikemer’i yaşattıkları için ile Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ile Ressam Ali Rıza Başarır’a teşekkür ediyorum.