Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

BAŞKAN SAĞIR ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…

Ana Sayfa » anamenu » BAŞKAN SAĞIR ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…

Seydikemer Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Karaköy, Kumluova Ve Karadere mahallelerinde esnafları ziyaret eden Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır; yönetim kurulu toplantısını Karadere Mahallesinde yaptı.

Oda Başkanı Harun Sağır Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karaköy, Kumluova Ve Karadere Mahallesindeki esnaf ziyaretlerinin ardından aylık olağan yönetim ve denetim kurulu toplantısını karadere mahallesinde gerçekleştirdiler. Toplantıya Oda Başkanı Harun Sağır’ın daveti üzerine Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ de katılarak esnaflara destek verdi. Seydikemer esnaflarının sorunlarını dinledikten sonra yapılacak projeler ve hizmetlerle ilgili Seydikemer Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyelerini bilgilendiren Başkan Otgöz “Seydikemer Belediyesi olarak esnaflarımıza önem veriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnaflarımızı desteklemeye yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’da toplantı sonrasında kısa bir açıklama yaparak; bin bir zorlukla mücadele ederek kurduğumuz Seydikemer Esnaf Odamızın temsilcileri olarak her zaman esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinleyip çözümü için mücadele ediyoruz. Seydikemer’li esnaflarımıza hizmet etmek bizlerin görevidir. Bu ayki yönetim kurulu toplantımızı da karadere mahallemizde yaptık. Belediye başkanımız Yakup Otgöz’ü de toplantımıza davet ettik. Her zaman esnafın yanında olan Yakup Başkanımıza bizleri kırmayarak toplantıya katıldığı ve bizlere destek verdiği için teşekkür ediyorum” dedi.