Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

Başkan Harun Sağır, “Bu Bir Sevda İşi”

Ana Sayfa » anamenu » Başkan Harun Sağır, “Bu Bir Sevda İşi”

WhatsApp Image 2017-10-17 at 16.43.43 (1)

Seydikemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve ekibi Odanın ve esnaflarının işlerinin yanı sıra esnafları iş yerlerinde gerektiğinde evlerinde ziyaretler yapmaya devam ediyor.

WhatsApp Image 2017-10-30 at 14.34.06

Üye sayısının 1150 civarı olması ve muhasebe bürosunda 500’e yakın esnafın basit usul muhasebe işlemlerinin yapılması bakımından Seydikemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odası oldukça yoğun bir çalışma sergiliyor. Yoğun çalışma sergilenen esnaf odasında, oda başkanı Harun Sağır’ın esnafların tüm işlemleriyle tek tek ilgilenmesi ve almış olduğu sorumluluğu mesai saati gözetmeksizin yerine getirmesi takdirle karşılanıyor. Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’ın çalışmaları hem esnaflar hem de ilçedeki diğer vatandaşlar tarafından övgüyle söz edilmesine vesile oluyor.

RAMAZAN BUHUROĞLUYAŞAR ALTAY

Esnaflar ve vatandaşlar tarafından takdir edildiğini ve bu konuda düşüncelerini sorduğumuz Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Her zaman dediğimiz gibi ne ilçemizin genişliği ne de iş yoğunluğunu bahane etmek benim fıtratımda yok. Esnaflarımız bize 2014 yılında arkadaşlarımız ile birlikte büyük bir sorumluluk yükledi. Bizlerde verilen bu görevi özveri, gayret ve azimle yürütmeye çalışıyoruz. Alnımızın akıyla görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Bizler bu göreve gelirken makam mevki hevesi ile gelmedik bu bir sevda işi. Allaha hamd olsun bu gün görüyoruz ki esnafımız nişanında, düğününde en mutlu günlerinde bizlerle birlikte olmak istiyor. Onların hem neşelerine hem de hüzünlerine ortak oluyoruz. Sonuç olarak şunu belirtmek isterim. ‘Arpa ekip buğday biçilmiyor ne ekersen onu biçersin, Harmanda ter döktüysen sofrada yer alırsın’ Esnaflarımızın sevgilerine layık olmaya onlara mahcup olmamaya devam edeceğiz.”dedi

WhatsApp Image 2017-10-18 at 16.03.21HASAN ÖNDER