Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

Türkiye Enduro Şampiyonu Seydikemerli Yurt, Sağırı Ziyaret Etti

Ana Sayfa » Haberler » Türkiye Enduro Şampiyonu Seydikemerli Yurt, Sağırı Ziyaret Etti

Türkiye Motor Federasyonu(TMF) tarafından İstanbul da düzenlenen gecede şampiyonluk kupasını alan Seydikemer ilçesinde esnaflık yapan Cemil YURT, ilçeye döner dönmez ilk ziyaretini Esnaf Odası başkanı Harun SAĞIR’a yaptı.

Cemil YURT; Harun başkanım sağolsun motor sporu ve bizlerin her zaman yanında oluyor, aynı zamanda esnaf olduğum için ilk önce kendisini ziyaret etmek istedim. İnşallah başta başkanım olmak üzere ilçemizde bu sporun yapılması için gerekli çalışmalar yapılır ve bu sayede ilçemiz tanıtımına katkımız olur.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Oda başkanı SAĞIR”Cemil kardeşimiz odamızın üyesi bizler Seydikemer Esnaf odası ailesi olarak onunla gurur duyuyoruz, Fethiye ilçemizdeki yarışta ve Antalya Kemer yarışında kendi kategorisinde birinci olmuştu, bu başarıları ona Türkiye Şampiyonluğunu getirdi. Hem Esnaflığında hemde sporculuğunda kaliteli bir insan, esnaflık ve sporculuğu aksatmadan götürmek kolay değil şu anda kendisi harcama yapıyor ama inşallah Seydikemer Cemil kardeşimize sahip çıkacak.

“İlçemiz tarihi doğası ve kültürel bakımından çok zengin bir yer tanıtım için her türlü etkinliğin düzenlenmesi gerekmekte, inşallah önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi planladığımız kapsamlı bir kulüp ile bu projelere hayata geçireceğiz. İlçemizin gelişmesi, esnaflarımızın daha çok kazanması için Seydikemer Esnaf odasının kapısı sonuna açıktır”dedi.harun-sağıra-ziyaret