Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

Tarih Yazanlara Selam Olsun

Ana Sayfa » Haberler » Tarih Yazanlara Selam Olsun

Büyükşehir Yasası ile birlikte İlçe Olan Seydikemer İlçesinde İlk kurulan meslek Kuruluşu olan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kuruluşunun birinci yılını tamamladı. Kuruluşunun birinci Yılını Tamamlayan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır Odanın Kurulmasına destek verenlere teşekkür mahiyetinde Üzerinde “Tarih Yazanlara Selam Olsun” yazılı  bir afiş yaptırtarak İlçe Meydanına astı.

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri öncesinde Muğla İlinin Büyükşehir Statüsüne dönüştürülmesi ile birlikte Fethiye İlçesine Bağlı olan Kemer Beldesi de Fethiye’den Ayrılarak Seydikemer ilçesi olmuştu. Seydikemer İlçesinin Kurulmasının hemen ardından ise İlçenin ilk meslek kuruluşu olarak Harun Sağır’ın kurucu Başkanlığında büyük çabalar ve özveri ile Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kuruldu. Seydikemer İlçesinin en büyük meslek Kuruluşu olan Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası 28 Mart 2015 tarihinde birinci yılını doldurdu. Odanın kuruluşunun yıldönümü nedeniyle Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Odanın kurulmasına destek verenlere Teşekkür mahiyetinde yaptırdığı ve üzerinde Tarih Yazanlara Selam Olsun” yazılı afişi şehir merkezine astırttı.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Yönetim Kurulu imzası ile yapılarak, Şehir meydanına asılan Afişte “TARİH YAZANLARA SELAM OLSUN. Değerli Esnaflarımız, Kıymetli Seydikemerliler Odamız Bakanlık Kuruluş Tarihi 28 Mart 2014’tür. Kuruluşumuza Destek veren Eski Belde Belediye Başkanlarımız, Muhtarlarımız ve halkımızın destekleri kendi odasını kurmak için cefakarca çalışan Seydikemer Esnafı ve Kurucular Kurulumuz. Tarih Sizleri Asla Unutmayacak ve Seydikemer Esnaf Odası var oldukça hayırla yad edileceksiniz..  Harun Sağır, Yönetim Kurulu Başkanı” İfadelerine yer verildi.afiş-Copy

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’ın yaptığı bu vefa örneği Seydikemer Esnafları ve Vatandaşlar tarafından takdirle karşılanarak”vefa duygusu olan insanların artık yönetimlerde veya başkan olması ilçemiz açısından büyük bir şans ne diyelim, Helal olsun”dediler.