Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

Muhasebecilerden Harun Sağır”a ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Muhasebecilerden Harun Sağır”a ziyaret

Fethiye Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’a nezaket Ziyaretinde bulundular.

Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır’a ziyarette bulunan Fethiye Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Yaşar Bildirici Seydikemer Esnaf Odasının Yeni bir oda olması dolayısı ile üzerlerine düşen bir görev olması halinde seve, seve destek vermeye hazır olduklarını kaydetti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret ile ilgili olarak açıklamada bulunan Fethiye Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı yaşar Bildirici “Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seydikemer’in ilçe Olmasının ardından Başkan Harun Sağır’ın girişimleri sonrasında kurulan ilk sivil toplum kuruluşudur. Kurucu Başkan Olarak Odanın kurulmasını sağlayan Başkan Harun Sağır daha sonra yapılan genel kurulda yeniden başkan oldu. Bizde yeni kurulan bu odamıza Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası olarak hayırlı olsun demek için ziyaretlerine geldik. Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odasının gelişmesi için bizlerin üzerine düşen bir görev varsa seve, seve yapmaya hazırız” dedi.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ise konuşmasında “Öncelikle bu nazik ziyaretlerinden dolayı Fethiye Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanımız Yaşar Bildirici ve Ekibine Çok teşekkür ediyorum. Biz Yeni kurulan bir odayız. Bu nedenle sistemlerimizi yeni, yeni oturtuyoruz. Bu arkadaşlarımız mesleklerinde kendilerini ispatlamış kariyer sahibi olan insanlar. Bizde burada yapacak olduğumuz bazı çalışmalarda kendileri ile fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.muhasebeciler-odasından-sağıra-ziyaret1_640x426