Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

HARUN BAŞKAN’DAN DUYGULANDIRAN ZİYARET

Ana Sayfa » anamenu » HARUN BAŞKAN’DAN DUYGULANDIRAN ZİYARET

Seydikemer ilçesinde esnaflık yapan, Enduro spor dalında Seydikemer’ i her zaman gururla temsil eden ve birçok başarılar elde ederek ilçenin gururu olan sporcu ve esnaf olarak gönüllerde taht kurmuş Cemil Yurt doğum gününde Hastaneden taburcu olarak evine geldi.

Hastanede yapılan ilk müdahalesinin ardından beyin kanaması durdurulan Cemil Yurt yoğun bakımda 10 gün kaldıktan sonra taburcu edildi. Taburcu olduktan sonra Hastaneden doğum gününde taburcu olarak evine gelen Cemil Yurt’ u ilk olarak ziyaret eden isim ise Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Başkan Yardımcısı Mehmet Alaşandı.

Seydikemer de evinde istirahat eden durumu oldukça iyi olan ve sevenlerimizin dualarıyla bu duruma geldik diyen Cemil Yurt: Hastanede kaldığımız süre içerisinde ziyaretimize gelen, telefonla arayan herkese teşekkür ederim. Onların sayesinde ayakta durabiliyoruz, dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun. Bu gün benim doğum günümdü ve hastaneden çıktım doğum günü pastasıyla gelerek Harun başkanımın sürprizi beni duygulandırdı kendisine çok teşekkür ediyorum dedi.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır Doğum günü pastası yaptırarak Cemil Yurt’u evinde ziyaret ederek hem geçmiş olsun dedi hem de doğum gününü kutladı. Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır: “Esnafımız ve motokrosçu kardeşimiz Cemil Yurt talihsiz bir kaza sonucu beyin kanaması geçirerek bizleri endişelendirdi. Sevenlerinin duası ve direnciyle Allaha şükür sağlık durumu şu anda çok iyi. Hastaneden taburcu olduğu gün onun doğum günüydü. Bizde Başkan yardımcımız Mehmet Alaşan ile birlikte ona hem geçmiş olsun hem de sürpriz yaparak doğum gününü kutladık. Rabbim onu sevdiklerine ve bizlere bağışladı. İnşallah bundan sonra da sağlık mutluluk ve huzur içinde ailesi ve sevenleriyle birlikte bir ömür geçirir.” Dedi.