Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

BAŞKAN SAĞIRDAN VATANDAŞA ÇAĞRI

Ana Sayfa » anamenu » BAŞKAN SAĞIRDAN VATANDAŞA ÇAĞRI

Yayla Kınık Mahallesinde yapılan değirmen açılışında konuşan Oda Başkanı Sağır vatandaşlara hitaben “ ilçemiz esnafına sahip çıkalım. Bakın güzel bir tesis yapılmış masraf edilmiş, eski usulünde imal edilecek. Alışverişlerinizde ilçemiz esnafını tercih edin. Gece gündüz bir ihtiyacımız olsa onlardan yardım alabiliriz. Karnımız aç desek bize sofralarını açarlar, paramız yok desek sonra ver derler, dedi.”

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır kurdelesini kestiği değirmen açılışında kısa bir konuşma yaparak “ yerli esnafa sahip çıkalım” dedi. Yayla Kınık mahallesinde yapılan değirmen açılışında konuşan Oda Başkanı Sağır vatandaşlara hitaben “ ilçemiz esnafına sahip çıkalım. Bakın güzel bir tesis yapılmış masraf edilmiş, eski usulünde imal edilecek. Alışverişlerinizde ilçemiz esnafını tercih edin. Gece gündüz bir ihtiyacımız olsa onlardan yardım alabiliriz. Karnımız aç desek bize sofralarını açarlar, paramız yok desek sonra ver derler. Marketlerden ekmek alırken kendi fırınlarımızın ekmeğini tercih edelim, fırından ekmek alırken değirmenlerimizin unu mu diye soralım. Komşu ilçelerimizden ekmek diğer illerden un alıyoruz. Tanımadığımız kişilere para kazandıracağımıza kendi esnafımıza kazandıralım. Onlar kazansın ki yine ilçemizde harcasınlar dedi.”

Yayla Kınık’ ta açılan Hasun fabrikası:  Kepekli taş değirmen unu olarak yıkama temizleme bölümü ayrı, öğütme ve paketleme bölümü bağımsız, hijyen kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir.