Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Eski Başkanı Harun Sağır

INSTAGRAM TWITTER FACEBOOK

Başkan Sağır Vali Amir Çiçek’ten Sosyal Güvenlik Merkezi ve Organize Sanayi Bölgesi İçin Destek İstedi

Ana Sayfa » Fotoğraflar » Başkan Sağır Vali Amir Çiçek’ten Sosyal Güvenlik Merkezi ve Organize Sanayi Bölgesi İçin Destek İstedi

BAŞKAN SAĞIR, VALİ AMİR ÇİÇEKTEN SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ VE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İÇİN DESTEK İSTEDİ.

      Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu 5362 sayılı kanun gereği her yıl Muğla esnaf ve sanatkârlar odaları birliği başkanı Şükrü Ayyıldız başkanlığında28 yapılan yıllık olağan başkanlar kurulu toplantısı öncesi Muğla valiliğini ziyaret ederek Vali Amir Çiçek ile yapılan toplantıda esnaf ve sanatkârların sorunları ve aynı zamanda ilçemiz ile ilgili konuları aktarma fırsatı buldular.
      Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ziyarette Vali Bey’e, Seydikemer ilçemizde hizmet vermek üzere 30 Aralık 2015 tarihinde sosyal güvenlik üst kurulunca onaylanan sosyal güvenlik merkezinin açılmasıyla ilgili üzerinden yaklaşık 9 ay geçmesine rağmen henüz bir yol kat edemedik bu konuda desteğinizi istiyoruz. Ayrıca bu güne kadar ilçemizde diğer kurumların oluşmasında verdiğiniz destekten dolayı tüm Seydikemer esnafı adına teşekkür ediyoruz. Ayrıca tüm bölgenin kalkınması için büyük önem arz eden yayla bölgesinde 900 dönümlük alanda kurulması planlanan organize sanayi bölgesinin fizibilite çalışmasını yapmak üzere Güney Ege Kalkınma ajansına sunulan doğrudan faaliyet desteği kapsamındaki proje için sizden destek istiyoruz” dedi. Muğla Valisi Amir Çiçek ise gerekli notları aldırarak ilgileneceğini ayrıca İlçeyi ziyaretinde mutlaka esnaf odalarını ziyaret edeceğini belirtti.

vali-amir-cicek-gorusmesi